Зрошувач Presto-Ps 2812
Фото 3 |
Presto-Ps 2812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 2812
Дощувач потрійний PRESTO-PS Рубікон Gree на підставці (2812) | 286 грн. |
Дощувач круговий 3 форсунки зрошувач пластиковий Рубікон Presto-PS (2812) | 249 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Рубікон Green, в упаковці - 1 шт. (281 | 260 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Рубікон Green (2812) | 281 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →