Зрошувач Presto-Ps 7713
Фото 11 |
Presto-Ps 7713 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7713
Дощувач висувний PRESTO-PS секторний 4,3-4,9м (7713) | 211 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 210 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 229 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 208 грн. |
Дощувач 25 - 360° з якісного ПВХ Presto-PS зрошувач висувний для побудови | 925 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →