Зрошувач Presto-Ps 6011
Фото 6 |
Presto-Ps 6011 |
|
В комплекті 4 змінних дюзи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 6011
Усі ціни 6 →Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 форсунки з різьбленням 1,1/ | 865 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 форсунки з різьбленням 1 | 715 грн. |
Зрошувач - дощувач Presto-PS Big 6011 імпульсний на 2 форсунки 1.5 дюйми | 729 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 форсунки з різьбленням 1,1/ | 849 грн. |
Дощуватель для зрошення і поливу Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 фо | 799 грн. |
Дощуватель і високоякісної первинної ПВХ Presto-PS зрошувач імпульсний Big | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →