Зрошувач Presto-Ps 7712
Фото 11 |
Presto-Ps 7712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7712
Дощувач висувний PRESTO-PS секторний 3,4-4,0м (7712) | 192 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7712) | 210 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7712) | 204 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7712) | 188 грн. |
Дощувач 25 - 360 ° з якісного ПВХ Presto-PS зрошувач висувний для побудови | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →