Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Точила для ножів   /   Procraft

Точило для ножів Procraft EM100

Фото - Точило для ножів Procraft EM100
Procraft EM100
Тип
електричний верстат
Потужність
100 Вт
Матеріал абразиву
синтетичний камінь / корунд /
Рівнів заточки / шліфування
2
Довжина
210 мм
Ширина
130 мм
Вага
1400 г
Офіційний сайт
procraft.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Пристрій обладнаний електродвигуном потужністю 100 Вт, який розганяє два корундових точильних диска до 2800 об/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.

Купити Procraft EM100

Електрична точила для ножів Procraft EM100

Напруга220 В Частота струму50 ГЦ Потужність 100 Вт Кількість обертів холостого ходу2800 об/хв Вага 1,4 кг Габаритні розміри210*130*100 мм   Електрична точила ProCraft EM100 – обладнання, призначене для професійного заточування ножів та інших ріжучих поверхонь з металу. Може використовуватися для побутових цілей. Особливості обладнання То... щечилка дозволяє досягти ідеального стану ріжучої
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
940 грн.

Верстат для заточування ножів Procraft EM-100

Маркетплейс: Rozetka.ua  PROтехника З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 110 грн.

Електрична точилка для ножів Procraft EM100 (000100)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOOLPARK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електрична точилка для ножів PRO-CRAFT EM-100

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProElectricDnipro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 150 грн.

Динаміка цін на Procraft EM100