Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Profi

Біговел Profi MBB 1017

Фото - Дитячий велосипед Profi MBB 1017
Фото 3
Profi MBB 1017
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
25 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
6 "
Колеса
гумові
Литі диски
Вага
2.3 кг
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Маркування виробника
MBB 1017-1

MBB 1017-4

MBB 1017-5

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Profi MBB 1017

Біговел дитячий Prof1 чорно-білий (MBB 1017-4D)

Виробник: Prof1 / Колір: Черно-белый / Діаметр коліс, дюймів: 6 / Вік: от 2 лет / Колеса: литые
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 325 грн.

Біговел дитячий чотириколісний 2-4 роки колеса EVA,сталева рама PROFI KIDS 6 д.MBB 1017-4D

Маркетплейс: Rozetka.ua  Firstsale З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 502 грн.

Біговел дитячий PROFI KIDS колесо 6 дюймів, фіолетовий (MBB 1017-5)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Brahma З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 699 грн.

Біговел дитячий PROFI KIDS Ju-MBB 1017-5, 4 колеса EVA 6 дюймів, сталева рама, регульоване сидіння, Фіолетовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  JuJun З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 470 грн.

Дитячий біговел велобіг PROFI KIDS MBB 1017-4D Чорно-білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baby lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 421 грн.

Динаміка цін на Profi MBB 1017