Біговел Corso Navi 12
Фото 6 |
Corso Navi 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Navi 12
Усі ціни 28 →Біговел Велобіг "CORSO Navi" NV-12411 сталева рама, колесо 12", надувні ко | 1 305 грн. |
Велобіг RD-1770 CORSO Navi сталева рама, колесо 12", надувні колеса (68000 | 1 849 грн. |
Велобіг RD-5674 CORSO Navi, сталева рама, колесо 12", надувні колеса (6800 | 1 849 грн. |
Велобіг "CORSO Navi" RD-1770 (1) сталева рама, колесо 12", надувні колеса, | 1 775 грн. |
Дитячий велобіг CORSO RD-4419 Navi на сталевій рамі. Надувні колеса 12". З | 1 690 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →