Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Puma

Рюкзак Puma Phase Backpack 22 л

Фото - Рюкзак Puma Phase Backpack 22 л
Відео 3Фото 57
Puma Phase Backpack
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
22 л
Оснащення
світловідбивні елементи
Кишені
нижня кишеня
кишеня для пляшки
Матеріал
поліестер
Матеріал дна
поліестер
Габарити
43x29x16 см
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Маркування виробника
075487

079943

079948

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Puma 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Puma.

Купити Puma Phase Backpack 22 л

Усі ціни 13 →

Рюкзак PUMA Phase Backpack Set 092190-29 бірюзовий 4069162046420

Рюкзак Puma Phase Backpack Set — це поєднання стилю та елегантності, що поєднує в собі виразні логотипи, яскраві кольори та е... щефектну графіку, щоб довершити повсякденні образи. Особливості: Двостороння застібка на блискавці, що відкриває основне відділення; Передня кишеня на блискавці; Дві врізні бічні кишені; Пенал на блискавці; М'які, регульовані плечові ремені; М'яка задня панель для комфорту; Виготовлено щонайменше на 90% з перероблених матеріалів.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
990 грн.

PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116402) Унісекс колір - Синій матеріал - Комбінований верх

Intertop.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
840 грн.

Рюкзак Puma PHASE BACKPACK 9116416 Червоний

evzuttya.com.uaЗ нами 1 рік
(Польща)
Поскаржитись
999 грн.

Рюкзак PUMA Phase Backpack Set 092190-03 темно-синій 4069162046406

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Рюкзак PUMA Puma Phase Backpack 091164-30 зелена 4069162047243

Підкресліть свій стиль цим динамічним рюкзаком. Модель має основне відділення на двосторонній блискавці, передню кишеню на бл... щеискавці та бічну сітчасту кишеню. Усі ваші речі будуть упорядковані. М'які плечові ремені та задня стінка з м'якою підкладкою забезпечують комфорт протягом усього дня. Створіть свій унікальний стиль разом із Puma. Особливості: Об’єм 22 літри — оптимальний для щоденного використання; Основне відділення на блискавці для зручного зберігання речей; Передня кишеня на блискавці для швидкого доступу до дрібниць; Регульовані м’які плечові ремені для комфортного носіння; Міцна зносостійка тканина для тривалого використання; М'яка спинка для додаткового комфорту; Лаконічний дизайн з логотипом Puma.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
790 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Puma Phase Backpack 22 л

Відеоогляди