Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Всесезонна шина Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120Q

Фото - Шини Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120Q
Відео 4Фото 6
Виберіть розмір шин
Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
245 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
120
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
radar-reifen.de
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120Q

Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120/116Q

Бренд - Radar;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - Q;Діаметр - 16;Індекс навантаження - 120;Ширина - 245;Профіль - 75;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
11 587 грн.

Radar RENEGADE R7 M/T (245/75R16 120Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 473 грн.

Radar Renegade MT R7 245/75 R16 120Q OWL P.O.R. RZD0053

Radar Renegade MT R7 245/75 R16 120Q OWL P.O.R.
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 392 грн.

Всесезонна шина Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120/116Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 050 грн.

Динаміка цін на Radar Renegade R7 M/T 245/75 R16 120Q

Відеоогляди