Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Rainberg

Вафельниця Rainberg RB-2275

Фото - Тостер Rainberg RB-2275
Rainberg RB-2275
Колір
Тип
вафельниця
Потужність
1800 Вт
Кількість виробів
7
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
вафельниця (віденські вафлі)
форма для пончиків
форма для печива
Антипригарне покриття
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.

Купити Rainberg RB-2275

Усі ціни 23 →

Вафельниця 3в1 електрична кругла антипригарне покриття Rainberg RB-2275 1800 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Laska З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 260 грн.

Вафельниця електрична кругла апарат для пончиків Rainberg RB-2275 3в1 1800 Вт(RB2275-AV)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 420 грн.

Гриль Rainberg XPRO RB-2275 для вафель, пончиків та фігурного печива 3 в 1, 16 см (44207-RB-2275806)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 338 грн.

Мультимейкер Rainberg RB-2275 3в1 з формами для пончиків вафель та печива 1800 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 305 грн.

Електровафельниця Rainberg RB-2275 3в1 кругла 1800 Вт форми для пончиків вафель і печива Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 358 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Rainberg RB-2275