Плита Rainberg RB-555
Видео 5Фото 4 |
Rainberg RB-555 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-555
Все цены 22 →Електроплита Rainberg RB-555 Біла | 750 грн. |
Електроплита Rainberg RB-555 Сіра | 680 грн. |
Настільна переносна електрична плита на одну конфорку Електроплита Rainber | 700 грн. |
Електропліта Rainberg RB-555 Біла NRB555 (ZM) | 370 грн. |
Електроплита портативна на 1 конфорку Rainberg RB-555 1200 Вт спіральна бі | 450 грн. |
eще 17 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →