Плита Rainberg RB-999 чорний
Rainberg RB-999 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-999 чорний
Усі ціни 11 →Електроплита настільна на 2 конфорки чорна Rainberg RB-999 Потужна кухонна | 979 грн. |
Настільна електроплита на дві конфорки Rainberg RB-999 | 1 900 грн. |
Електрична плита дискова плита Rainberg Rb-999 електроплита 2400 W | 999 грн. |
Настільна електроплита на дві конфорки Rainberg RB-999 | 890 грн. |
Електроплита Rainberg RB-999 2400 Вт (1200 Вт + 1200 Вт) | 850 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →