Каталог   /   Аудіотехніка   /   Мікрофони   /   Rampage

Мікрофон Rampage Bemol

Фото - Мікрофон Rampage Bemol
Фото 22
Rampage Bemol
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
всеспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-38 дБ
Співвідношення сигнал/шум85 дБ
Частота дискретизації АЦП192 кГц
Розрядність АЦП24 біт
Функції та роз'єми
Функції та можливостішумопоглинання
відключення мікрофона
перемикання ДС
Роз'єм підключенняUSB-C
Інше
Підсвітка
Матеріал корпусапластик
Комплектаціяантишоковий підвіс ("павук")
знімний кабель
тринога
Офіційний сайтrampage.com.tr
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rampage 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rampage.

Купити Rampage Bemol

Усі ціни 6 →

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Rampage Bemol RGB Black (BEMOL-B)

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Rampage Bemol RGB Black (BEMOL-B) — це високоякісний конденсаторний мікрофон, ство... щерений для геймерів, стрімерів та подкастерів, які цінують чистий звук і зручність використання. Завдяки кардіоїдній та всеспрямованій спрямованості він ефективно відокремлює голос від фонових шумів, забезпечуючи чітку і природну передачу аудіо навіть у шумному середовищі. Підключення через USB-C та Mini Jack 3.5 мм гарантує сумісність з різними пристроями і швидке налаштування без додаткового обладнання. Вбудоване RGB-підсвічування з можливістю налаштування додає сучасного вигляду робочому простору. Комплект включає стабільний штатив і антивібраційний тримач, що знижують вплив тремтіння та покращують якість запису. Мікрофон має широкий частотний діапазон 20 Гц – 20 000 Гц і високу чутливість, що робить його оптимальним вибором для професійного створення контенту, стрімінгу та подкастів. Чорний елегантний дизайн і легка вага 378 г забезпечують комфорт і стильне оформлення робочого місця.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 073 грн.

Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Rampage Bemol White

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
1 931 грн.

Мікрофон для ПК/для стрімінгу, підкастів Rampage Bemol Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 970 грн.

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Rampage Bemol RGB White (BEMOL-W)

Мікрофон для ПК та стрімінгу Rampage Bemol RGB White (BEMOL-W) – це високоякісний конденсаторний пристрій з кардіоїдною та вс... щееспрямованою характеристиками спрямованості, що забезпечує чистий і насичений звук при записі голосу для подкастів, ігор та прямих трансляцій. Модель оснащена RGB-підсвіткою, яка додає стильності та дозволяє персоналізувати зовнішній вигляд мікрофона. Завдяки сучасним інтерфейсам USB-C і 3.5 мм Mini Jack пристрій сумісний із більшістю комп’ютерів, ноутбуків та мобільних девайсів без необхідності встановлення додаткових драйверів. Частотний діапазон від 20 Гц до 20 000 Гц і чутливість 38 дБ/мВт гарантують детальне відтворення звуку з максимальною якістю. Комплект включає стійку підставку та амортизуючий тримач, що знижують вібрації та забезпечують стабільність під час запису. Завдяки легкій вазі та ергономічному дизайну цей мікрофон стане надійним інструментом для створення професійного аудіоконтенту.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 141 грн.

Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Rampage Bemol Black

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
1 642 грн.

Мікрофон для ПК/для стрімінгу, підкастів Rampage Bemol White

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 317 грн.

Динаміка цін на Rampage Bemol