Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Remax

Портативна колонка Remax RBL-L3

Фото - Портативна колонка Remax RBL-L3
Відео 2Фото 9
Remax RBL-L3
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v4.0
mini-Jack (3.5 мм)
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність11 Вт
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)763х149х149 мм
Вага1340 г
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2018
Вбудована LED лампа

Бездротова акустична система, поєднана в одному корпусі з настільною світлодіодною лампою. Відрізняється оригінальним футуристичним дизайном, виконана з металу, soft-touch і ABS-пластику. Має інтуїтивно зрозуміле, сенсорне управління, може харчуватися від вбудованого літій-іонного акумулятора ємністю 800 мАгод або штатного блока живлення з параметрами 1,5 А/12В. За звук відповідають два активних динамічних випромінювача діаметром 50 мм і сумарною потужністю 11 Вт.

Буде корисна для виведення звуку зі смартфонів або ноутбуків, чиї власні звуковідтворюючі можливості вона значно перевершує як по гучності, так і за якістю звучання. Підключення до джерела аудіосигналу може виконуватися двома способами: аналоговим кабелем до роз'єму AUX IN або за допомогою бездротового енергоефективного інтерфейсу bluetooth 4.0, здатного підтримувати стабільний зв'язок на відстані до 10 м.

Завдяки вбудованому мікрофону акустична система Remax RBL-L3 може використовуватися для прийому голосових дзвінків у режимі гучного зв'язку. В якості лампи забезпечує яскраве локальне освітлення (до 1800 люкс), яке реалізується з допомогою 78 світлодіодів (39 шт. холодного світіння і 39 шт. теплого). Передбачено три варіанти колірної температури: теплий білий світ (2800-3200К), природне світло (змішаний, 4000-4500K) і холодний білий світ (5500-6000K). Проста і зручна в управлінні, сумісна з пристроїв на iOS і Android.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Remax RBL-L3

Усі ціни 15 →

Настільна лампа Remax RBL-L3 Desk Lamp Bl Speaker Black (6954851261094)

Тип: Настільні лампи / Призначення: для офісу / Тип джерела освітлення: Світлодіодна лампа LED / Спрямованість світла: Гнучка... щеніжка / Стиль: Модерн / Особливості: Регулювання кольору світіння
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 507 грн.

Настільна лампа Remax rbl-l3 Desk Lamp Bl Speaker Black (6954851261094)

Настільна лампа REMAX RBL-L3 прекрасне рішення для освітлення робочого місця. Лампа виготовлена з міцних матеріалів, може р... щеозсуватися до 180 градусів. Сенсорні кнопки зручні і практичні у користуванні. Ресурс led - лампочок 50000 годин. Режими освітлення: теплий, холодний, натуральний. Пристрій має батарею ємністю 800 mah. В основу лампи вмонтована колонка з функцією управління з bluetooth 2.1.
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 422 грн.

Настільна лампа-колонка Remax RBL-L3 Desk Lamp Bl Speaker чорна

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 331 грн.

Настільна LED лампа Remax Desk Lamp Bluetooth Speaker RBL-L3 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 515 грн.

Лампа настільна з вбудованою акустикою Remax RBL-L3 Desk Lamp + BT Speaker

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Remax RBL-L3

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди