Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Riken

Літня шина Riken 701 285/50 R20 116V

Фото - Шини Riken 701 285/50 R20 116V
Фото 3
Виберіть розмір шин
Riken 701 285/50 R20 116V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
285 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
116
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.

Купити Riken 701 285/50 R20 116V

Усі ціни 6 →

Riken 701 (285/50R20 116V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 963 грн.

Riken 701 4X4 ROAD 285/50 R20 116V

Бренд - Riken;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - V;Посилення - XL;Ширина - 285;Профіль - 50;Діаметр - 2... ще0;Індекс навантаження - 116;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
6 176 грн.

Riken 701 285/50 R20 701 116V 463289

Riken 701 285/50 R20 701 116V
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 594 грн.

Riken Riken 701 4X4 ROAD 285/50 R20 116V XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
5 658 грн.

Літні шини Riken 701 285/50 R20 116V XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 331 грн.

Riken 701 4X4 ROAD 285/50 R20 116V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 547 грн.

Динаміка цін на Riken 701 285/50 R20 116V