Литий диск FJB F-819 8,5x20/5x114,3 ET10 DIA73,1
від 4 849 до 5 763 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації FJB F-819 1
Характеристики
FJB F-819 8,5x20/5x114,3 ET10 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FJB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FJB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FJB F-819 8,5x20/5x114,3 ET10 DIA73,1
Сортувати
Диски FJB F-819 8,5x20 5x114,3 ET10 DIA73,1 (chrome) | 4 849 грн. |
FJB F-819 8.5x20 5x114.3 ET10 DIA73.1 Chrom | 5 000 грн. |
FJB FJB F-819 8.5x20 5x114.3 ET10 DIA73.1 Chrom | 5 119 грн. |
Диск FJB F-819 chrome R20 W8,5 PCD5x114,3 ET10 DIA73,1 | 5 046 грн. |
FJB F-819 8.5x20 5x114.3 ET10 DIA73.1 Chrom | 5 286 грн. |
Диск FJB F-819 8.5x20 5x114.3 ET10 DIA73.1 Chrom | 5 763 грн. |
Закрити
Схожі