Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V

Фото - Шини RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
215/60 R16
99
V
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
99
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V

Усі ціни 14 →

Roadx RXMotion 4S 215/60 R16 99V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 683 грн.

RoadX RX Motion 4S (215/60R16 99V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 816 грн.

Roadx RXMotion 4S (215/60R16 99V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 566 грн.

Всесезонные шины RoadX RX Motion 4S 215/60 R16 99V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 720 грн.

RoadX RX Motion 4S (215/60 R16 99V)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 637 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V

Модификації RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V

Ціни на RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V
RoadX RXMotion 4S 215/60 R16 99V від 2 566 грн.14 пропозицій