Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H

Фото - Шини RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
D
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H

RoadX RX Quest H/T01 225/65 R17 102H

Бренд - RoadX ;Тип авто - Легковий;Сезон - Літні;Індекс швидкості - H;Ширина - 225;Профіль - 65;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 102;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
9 773 грн.

Roadx RXQuest H/T01 (225/65R17 102H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 043 грн.

Літня шина RoadX RX Quest H/T01 225/65 R17 102H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 113 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H

Модификації RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H

Ціни на RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H
RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102H від 9 043 грн.3 пропозиції
RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 102S від 6 985 грн.2 пропозиції
RoadX RXQuest H/T01 225/65 R17 106H від 3 349 грн.6 пропозицій
Відеоогляди