USB-флешка Samsung BAR Plus 256 ГБ
Видео 16Фото 15 |
Samsung BAR Plus 256Gb |
|
Высокая скорость. Широкие защитные возможности. Поддержка USB 3.1.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Samsung 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Samsung.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Samsung BAR Plus 256 ГБ
Все цены 51 →USB-флешка Samsung 256GB Bar Plus Usb 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 737 грн. |
USB-флешка Samsung 256GB Bar Plus Usb 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 746 грн. |
SAMSUNG Bar Plus 256 Gb USB 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 899 грн. |
USB флеш накопитель Samsung 256gb Bar Plus Silver usb 3.1 (muf-256be3/apc) | 1 813 грн. |
SAMSUNG Bar Plus 256 Gb USB 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 899 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
Отзывы 13 | 0 3 2 8 |
Пишу для тех, кого интересует скорость записи на данную флешку... На официальном .сайте Samsung(техподдержка) заявили, что скорость записи при подключении к порту USB 3.0 достигает 150 Мbs... Полный цикл производства конечного продукта на собственных мощностях! Не самая высокая скорость записи-считывания! пользуюсь Samsung BAR Plus 256Gb менее месяца |
Надійна, металева флешка від іменитого бренду Samsung, красивий дизайн, 2 кольори на вибір є можливість прикріпити ремінець та повісити на ключі і т.д. маленька, компакта, важите лише 14 грамів, гарантія аж 5 років, загалом чудова флешка, ще не разу не підводила Металевий корпус
швидкість читання вага вушко для ремінця гарантія ціна Ціна
не має на корпусі флешки світлодіода |
Чудовий накопичувач за свою ціну, гарно підходить для Live-USB. Не дуже підходить якщо ви використовуєте його для частої передачі великих файлів. Не підтримує TRIM, тому систему на нього встановлювати не варто. Контролер дозволяє переключити накопичувач в режим представлення HDD/SSD, що може бути корисним при роботі з системами Windows до 10.
Корпус досить надійний і зручний, але комусь може бути малим. Відсутність ковпачка є і плюсом (ви його ніколи не забудете) і мінусом (бруд з кишень потраплятиме у роз'єм). Раджу брати срібну версію, так як темна дряпається в районі порта і дуже втрачає вигляд. Особисто у мене за роки використання трохи погнувся метал в районі порта, але це через постійне носіння у кишені. Висока швидкість читання (~400Мб для версії 128Гб), суцільнометалевий корпус Низька швидкість запису (до 60Мб, цілком очікувано) Володимир: пользуюсь Samsung BAR Plus 128Gb более года |
Показано 3 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Модификации Samsung BAR Plus
Цены на Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 ГБ | от 594 грн. | 39 предложений | ||
Samsung BAR Plus 128 ГБ | от 830 грн. | 41 предложение | ||
Samsung BAR Plus 256 ГБ | от 1 460 грн. | 51 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →