USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ (SDDDC4-256G-G46)
Відео 18Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256Gb |
|
Продуктивний USB Flash накопичувач значної ємності (256 Гб) з оригінальною конструкцією, яка включає відразу два популярні роз'єми інтерфейсу USB 3.2 Gen1: традиційний Type-A і більш сучасний реверсивний Type-C. Для використання одного з цих роз'ємів достатньо лише повернути в потрібну сторону рухому частину корпусу, оснащену вушком для кріплення шнурка. Завдяки такій універсальності, накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ можна легко підключити до будь-яких персональних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків, включаючи останні моделі Apple MacBook.
Також можливе пряме підключення до планшетів/смартфонів, які обладнані роз'ємом Type-C і підтримують функцію OTG. Якісна flash-пам'ять та сучасний контролер дозволяють накопичувачу розвивати високу швидкість послідовного читання/запису (до 150/60 Мбайт/с) для швидкого переміщення файлів між ПК, планшетом, смартфоном та ноутбуком без хмарних сервісів та мережевих з'єднань. Це дає повну конфіденційність, що важливо для делікатних особистих та бізнес-орієнтованих даних. Копіювання відеофайлу розміром 3 Гб з такого пристрою на комп'ютер/ноутбук триває менше ніж півхвилини, а перенесення сотні фотографій займе всього кілька секунд. Невеликі габаритні розміри металевого корпусу та скромна вага дозволяють носити накопичувач у будь-якій кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ
Усі ціни 32 →USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Luxe Usb 3.1/Type-C Silver (SDDD | 1 223 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Luxe Usb 3.1/Type-C Silver (SDDD | 1 219 грн. |
Накопичувач SANDISK 256GB USB-Type C Dual Drive Luxe (SDDDC4-256G-G46) | 1 363 грн. |
SanDisk 256 GB Ultra Dual Drive Luxe (SDDDC4-256G-G46) | 1 126 грн. |
Накопитель SanDisk Dual Drive Luxe 256GB USB 3.1 Type-A + Type-C SDDDC4-25 | 1 123 грн. |
Підтримка OTG (USB 3.2 gen1 та USB-C) Дуже сильно гріється під час роботи (майже до рук неможливо взяти) Георгий Щербаков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb кілька місяців |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 354 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 400 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 1 037 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 2 104 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 3 984 грн. | 12 пропозицій |