Рюкзак Semi Line J4921 12 л
![]() |
Semi Line J4921 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semi Line 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semi Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати рюкзак для походуОб'єм, підвісна система, кишені та інші критерії вибору рюкзака для походу

Що повинен мати гарний міський рюкзак?Вибираємо рюкзак для міста: головні ознаки класної моделі
Купити Semi Line J4921 12 л
Усі ціни 28 →Рюкзак міський Semi Line 12 Blue (J4921-2) | 1 285 грн. |
| 1 090 грн. | ![]() |
Рюкзак туристичний Semi Line 12 Black (J4921-1) (DAS302196) DAS302196 | 1 285 грн. |
| 1 285 грн. |
Рюкзак міський Semi Line 12 Black (J4921-1) DAS302196 | 1 285 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →