Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Акваріумні компресори й помпи   /   Sera

Акваріумний компресор Sera Air 110 Plus

Фото - Акваріумний компресор Sera Air 110 Plus
Відео 1Фото 3
Sera Air 110 Plus
Тип
компресор діафрагмовий
Продуктивність
110 л/год
Тиск
0,01 МПа
Рівень шуму
40 дБ
Країна походження бренду
Німеччина
Вага
720 г
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Безповоротний клапан входить в комплект.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sera 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sera.

Купити Sera Air 110 Plus

Повітряна помпа Sera Air 110 для акваріума, 110 л/ч

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopNemo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
864 грн.

Компресор Sera Air 110 Plus одноканальний для акваріума до 100 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Onida З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Компресор для акваріума Sera Air 110 R Plus 110 л/год 08812

Маркетплейс: Rozetka.ua  Вусик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
794 грн.

Динаміка цін на Sera Air 110 Plus

Відеоогляди