Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Камери відеоспостереження   /   Seven Systems

Камера відеоспостереження Seven Systems MH-7622

Фото - Камера відеоспостереження Seven Systems MH-7622
Відео 1Фото 4
Seven Systems MH-7622
2023 рікWDR
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняBNC
Можливості камери
Конструкція і можливостідатчик освітленості
ІЧ підсвічування
Дальність підсвічування30 м
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.9"
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Частота кадрів25 к/с
Мінімальне освітлення0.01 люкс
Світлосилаf/1.8
Компенсація засвіченняWDR+BLC
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань3.6 мм
Кут огляду по горизонталі84 °
Кут огляду по вертикалі45 °
Інше
Джерело живлення12 В
Споживана потужність7 Вт
Рівень захистуIP67
Матеріал корпусаметал
Габарити157x70x66 мм
Вага650 г
Офіційний сайтseven-systems.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seven Systems 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seven Systems.

Купити Seven Systems MH-7622

SEVEN Systems Камера відеонагляду SEVEN Systems MH-7622

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 149 грн.

Вулична MHD камера спостереження SEVEN MH-7622, ​​2Мп

SEVEN MH-7622 - це циліндрична 2 мегапіксельна мультиформатна аналогова MHD відеокамера з високою роздільною здатністю сек... щеЗа допомогою інфрачервоного підсвічування можна працювати як ззовні, так і всередині приміщень. Застосування камери відеоспостереження SEVEN MH-7622 Камера SEVEN MH-7622 є універсальним пристроєм і може бути використана як для житлових приміщень для домашнього
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 122 грн.

MHD відеокамера 2 Мп вулична SEVEN MH-7622 white 2,8 мм

Маркетплейс: Rozetka.ua  Hikandy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 162 грн.

Вулична MHD камера спостереження SEVEN MH-7622, 2Мп (2.8 мм)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SurvEye З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

MHD відеокамера 2 Мп вулична/внутрішня SEVEN MH-7622 white 2,8 мм

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 127 грн.

Динаміка цін на Seven Systems MH-7622

Відеоогляди