Мікрофон Shure Nexadyne 8/C (NXN8/C)
![]() |
Shure Nexadyne 8/C |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure Nexadyne 8/C
Усі ціни 7 →Мікрофон Shure NXN8/C | 18 241 грн. | ![]() |
Shure NXN8/C | 18 241 грн. |
Мікрофон вокальний Shure NXN8/C | 18 241 грн. |
Мікрофон вокальний Shure Nexadyne 8/C | 19 068 грн. |
Мікрофон Shure Nexadyne 8/C | 21 499 грн. | ![]() |
| 19 062 грн. | ![]() |
| 18 299 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →