Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Масажери для тіла   /   SKG

Масажер для тіла SKG K5-3 Pro

Фото - Масажер для тіла SKG K5-3 Pro
Відео 1Фото 9
SKG K5-3 Pro
Тип
масажер для шиї
Кількість програм
5 шт.
Кількість швидкостей
9 шт.
Застосування
шия
Режими
вібраційний
інфрачервоного тепла
гальванотерапія
розслабляючий
Підігрів
Джерело живлення
акумулятор / 1000 мАгод /
Зарядка від USB
Час зарядки
3.5 год
Вага
0.12 кг
Офіційний сайт
skgvietnam.com.vn
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKG.

Купити SKG K5-3 Pro

Усі ціни 21 →

SKG Масажер SKG K5-3 Pro Neck White Gray (41660)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 599 грн.

Масажер мікротоковий SKG K5-3 Pro Neck massager (41660) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Масажер мікрострумовий skg k5-3 Pro Neck Massager ua ucrf

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 743 грн.

Масажер для шиї SKG K5-3 Pro White

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 5
Поскаржитись
2 526 грн.

SKG K5-3 Pro Neck massager (41660)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 597 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на SKG K5-3 Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди