Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   Sunfull

Вантажна шина Sunfull HF111 235/75 R17.5 143J

Фото - Вантажна шина Sunfull HF111 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull HF111 235/75 R17.5 143J
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
рульова
Сезон
всесезонна
Ширина
235 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
17.5 "
Індекс навантаження
143
Індекс швидкості
J
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
73 дБ
Дата додавання на E-Katalog
січень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити Sunfull HF111 235/75 R17.5 143J

Усі ціни 16 →

Sunfull HF111 (235/75R17.5 143/141J 16PR) Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка. Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 167 грн.

Sunfull HF-111 (рулевая) (235/75R17.5 143J)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 831 грн.

SUNFULL Вантажна шина SUNFULL HF111 (рульова) 235/75R17.5 143/141J

Диаметр шины: 17.5" * Индекс нагрузки шины: 143/2725 * Индекс скорости: J * Вісь: рульова * Высота профиля шины: 75 * Сезонно... щесть шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 235 * Країна виробництва: Китай * Розмір: 235/75 * Тип авто: Грузовые/автобусы * Конструкція шини: Радиальная *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 025 грн.

Шины Sunfull HF111 235/75 R17.5 143/141J

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 020 грн.

SunFull HF111 рулевая (235/75R17.5 143/141J)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 652 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Sunfull HF111 235/75 R17.5 143J

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна