Вантажна шина Long March LM216 215/75 R17.5 135M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 215/75 R17.5 135M 215/75 R17.5 " 135 M 235/75 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 215/75 R17.5 135M
Усі ціни 17 →Long March LM216 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133M | 5 076 грн. |
Long March LM216 (рулевая) (215/75R17.5 135M) | 4 583 грн. |
Long March LM216 (руль/прицеп) 215/75 R17.5 135/133M 16PR | 4 450 грн. |
Longmarch LM216 215/75 R17.5 135/133M | 4 720 грн. |
Long March LM216 (Рулевая) (215/75R17.5 135/133M) | 4 457 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Long March LM216 215/75 R17.5 135M
Ціни на Long March LM216 215/75 R17.5 135M |
---|---|---|---|---|
Long March LM216 215/75 R17.5 135M | від 4 212 грн. | 17 пропозицій | ||
Long March LM216 235/75 R17.5 143J | від 4 922 грн. | 3 пропозиції |