Кастрюля TALKo A3002
Фото 3 |
TALKo A3002 2 л3 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TALKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TALKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TALKo A3002
Все цены 7 →TALKo 2 л (А3002) 2л(А3002) | 979 грн. |
Каструля Talko з антипригарним покриттям і алюмінієвою кришкою 2 л (АА3002 | 1 039 грн. |
Каструля Talko з антипригарним покриттям і алюмінієвою кришкою 2л (А3002) | 1 089 грн. |
Каструля TALKO з а/п покриттям 2л і алюмінієвою кришкою А3002 | 971 грн. |
Кастрюля Talko з алюмінієвою кришкою 2л (А3002) | 1 089 грн. |
Каструля Talko 2л з алюмінієвою кришкою A3002 | 991 грн. |
Каструля Talko Веста 2 л (A3002) | 1 163 грн. |
Модификации TALKo A3002
Цены на TALKo A3002 |
---|---|---|---|---|
TALKo A3002 | от 971 грн. | 7 предложений | ||
TALKo A3003 | от 859 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →