Каструля TALKo A3002
Фото 3 |
TALKo A3002 2 л3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo A3002
Усі ціни 7 →TALKo 2 л (А3002) 2л(А3002) | 979 грн. |
Каструля Talko з антипригарним покриттям і алюмінієвою кришкою 2 л (АА3002 | 1 039 грн. |
Каструля Talko з антипригарним покриттям і алюмінієвою кришкою 2л (А3002) | 1 089 грн. |
Каструля TALKO з а/п покриттям 2л і алюмінієвою кришкою А3002 | 978 грн. |
Кастрюля Talko з алюмінієвою кришкою 2л (А3002) | 1 089 грн. |
Каструля Talko 2л з алюмінієвою кришкою A3002 | 991 грн. |
Каструля Talko Веста 2 л (A3002) | 1 163 грн. |
Модификації TALKo A3002
Ціни на TALKo A3002 |
---|---|---|---|---|
TALKo A3002 | від 978 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo A3003 | від 859 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →