Електричний котел Tenko Standart Plus New 18 18 кВт 400 В (97099)
![]() |
Tenko Standart Plus New 18 18 кВт
400 В
6 кВт
230 В / 400 В
9 кВт 230 В / 400 В
12 кВт 230 В / 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
30 кВт 400 В
36 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:18 кВт, площа ~ 144 м²
Всі характеристики
Характеристики Standart Plus New 18
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenko Standart Plus New 18 18 кВт 400 В
Усі ціни 6 →Електричний котел Tenko Стандарт Плюс New 18 кВт 380 В 97099 | 19 948 грн. | ![]() |
Котел Tenko Cтандарт Плюс 18380 (2 блоки) (18, 7, Ні, Прямокутна, 90, 380 V) 97099 | 19 947 грн. |
| 20 998 грн. |
| 17 999 грн. |
| 19 999 грн. |
| 20 999 грн. |
Модификації Tenko Standart Plus New 18
| Ціни на Tenko Standart Plus New 18 |
|---|---|---|---|---|
| Tenko Standart Plus New 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 19 358 грн. | 6 пропозицій | ||
| Tenko Standart Plus New 9 9 кВт 230 В / 400 В | від 19 557 грн. | 6 пропозицій | ||
| Tenko Standart Plus New 12 12 кВт 230 В / 400 В | від 18 579 грн. | 6 пропозицій | ||
| Tenko Standart Plus New 15 15 кВт 400 В | від 19 773 грн. | 3 пропозиції | ||
| Tenko Standart Plus New 18 18 кВт 400 В | від 17 999 грн. | 6 пропозицій | ||
| Tenko Standart Plus New 21 21 кВт 400 В | від 20 102 грн. | 5 пропозицій | ||
| Tenko Standart Plus New 24 24 кВт 400 В | від 19 617 грн. | 4 пропозиції | ||
| Tenko Standart Plus New 30 30 кВт 400 В | від 19 337 грн. | 3 пропозиції | ||
| Tenko Standart Plus New 36 36 кВт 400 В | від 20 936 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →