Електричний котел Tenko SPKE 6.0/220 6 кВт 230 В
Електричний опалювальний котел невеликої потужності. Призначений для опалення житлових та виробничих приміщень площею до 48 м2. Ідеально підійде для невеликої 1-2 кімнатної квартири (за умови можливості електричного підключення необхідної потужності). Крім цього може використовуватися як доповнення до газових або твердопаливним котлам як резервне джерело тепла невеликої потужності.
За рахунок відсутності вогню і палива як такого має підвищену безпеку. Має дворівневу систему захисту від перегріву, обладнаний запобіжним клапаном, скидають надлишковий тиск (перевищує допустимі 3 атм) і датчика тиску для автоматичного відключення у разі припинення циркуляції теплоносія. В опалювальному котлі Tenko на spke 6.0/220 використаний високоякісний тришвидкісний циркуляційний насос Grundfos з автоматичним отводчіком повітря, італійський сталевий розширювальний бачок об'ємом 10 літрів і капілярний термостат, який дозволяє плавно регулювати температуру в діапазоні до 90 °C. Апарат має високий ККД, що дорівнює 98%. Корпус виконаний із сталі з порошковим фарбуванням.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Купити Tenko SPKE 6.0/220 6 кВт 230 В
Усі ціни 6 →Котел электрический Tenko Стандарт Плюс 6/220 90028 | 17 604 грн. |
Електричний котел Tenko Стандарт Плюс 6 кВт 220V з насосом 90028 | 14 651 грн. |
Котел електричний Tenko Cтандарт Плюс NEW 6220В/380В (СПКЕ 6220/380) Cтанд | 15 210 грн. |
Котел електричний Tenko 6 кВт/220 стандарт + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! | 17 604 грн. |
Котел електричний Tenko Стандарт Плюс 6/220 90028 | 17 604 грн. |
Котел електричний TENKO Стандарт Плюс 6220/380 (СПКЕ 6220/380 NEW) | 17 604 грн. |
Модификації Tenko SPKE 6.0/220
Ціни на Tenko SPKE 6.0/220 |
---|---|---|---|---|
Tenko SPKE 6.0/220 6 кВт 230 В | від 14 651 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko SPKE 6.0/380 6 кВт 400 В | від 14 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Tenko SPKE 9.0/380 9 кВт 400 В | від 15 130 грн. | 5 пропозицій | ||
Tenko SPKE 12/380 12 кВт 400 В | від 17 119 грн. | 8 пропозицій | ||
Tenko SPKE 15/380 15 кВт 400 В | від 16 215 грн. | 9 пропозицій | ||
Tenko SPKE 18/380 18 кВт 400 В | від 17 414 грн. | 5 пропозицій | ||
Tenko SPKE 21/380 21 кВт 400 В | від 17 549 грн. | 4 пропозиції | ||
Tenko SPKE 24/380 24 кВт 400 В | від 17 670 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko SPKE 30/380 30 кВт 400 В | від 16 036 грн. | 7 пропозицій | ||
Tenko SPKE 36/380 36 кВт 400 В | від 16 790 грн. | 5 пропозицій |