Тепловізор ThermTec CYCLOPS 350D (CP350D)
![]() |
ThermTec CYCLOPS 350D |
|
|
Підключення до мобільного додатка Wi-Fi, USB type C (підтримка CVBS), розрахунок відстані до об'єкта, можливість встановлення на штатив. Вбудований GPS приймач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThermTec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThermTec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThermTec CYCLOPS 350D
Тепловізор ThermEye Cyclops 350D | 70 000 грн. | ![]() |
ThermTec CYCLOPS 350D | 78 098 грн. |
Тепловізор ThermTec Cyclops 650D (25/50 мм, 640x512, 2500 м) | 105 800 грн. |
| 63 700 грн. |
Тепловізійний монокуляр ThermTec Cyclops CP350D 350D | 70 000 грн. | ![]() |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →