Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Термосумки   /   Time Eco

Термосумка Time Eco TE-334S

Фото - Термосумка Time Eco TE-334S
Відео 5Фото 8
Time Eco TE-334S
20 л35 л
Колір
Тип
термосумка
Об'єм
35 л
Збереження температури на
12 год
Зовнішнє відділення
Зовнішня кишеня для пляшки
Ручка для перенесення (в одній руці)
Ремінець для перенесення (на плечі)
Габарити
34х26х27 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2013

Термосумка торгової марки Time Eco - це середньобюджетне рішення великої місткості (35 літрів) для застосування в кемпінгах, пікніках, при далеких поїздках. Використовувати модель також можна при тривалих аварійних відключеннях світла з метою збереження продуктів, що швидко псуються. Виріб пошитий з поліестерової тканини та доповнений термоізоляційним шаром PEVA – поліетиленвінілацетат.

Сумка-холодильник Time Eco TE-334S разом із використанням акумуляторів холоду здатна зберігати вихідну прохолоду напоїв та продуктів до 12 годин, чого має бути достатньо для пікніків та вилазок вихідного дня. Для зручності перенесення тут є знімний плечовий ремінець (крім звичайних тканинних ручок). Зовні модель передбачає пару сітчастих бічних і один фронтальний кишеньку, що закривається на блискавку. Вони можуть бути використані для розміщення різних аксесуарів, у тому числі серветок, столових приладів і т.д. Зазначимо, що виріб зустрічається у продажу в різних варіантах забарвлення, причому деякі різновиди дизайну нагадують традиційні сумки-шоппери. Також доступна молодша модифікація меншої місткості – на 20 л – TE-320S.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.
Акумулятори холоду – різновиди та рекомендації щодо застосуванняРозбираємось, які акумулятори холоду для чого підходять

Купити Time Eco TE-334S

Усі ціни 21 →

Термосумка Time Eco 35 л 6215028111582GREY

Thermos-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 185 грн.

Time Eco TE-334S 35L (6215028111582GREY)

Тип: термосумка / Об'єм: 35 л / Матеріал ізоляції: PEVA
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Термосумка Time Eco TE-334S 35 л Green (6215028111582)

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
1 067 грн.

Ізотермічна сумка Time Eco TE-334S 35 л (334 S)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Сумка- холодильник (термосумка) Time Eco TE-334S 35 л

Сумка- холодильник (термосумка) Time Eco TE-334S 35 л: тип вироби: ізотермічна сумка підтримує температуру з використанням ак... щеумулятора температури: 12 год наявність кишень для аксесуарів колір вироби: зелений, сірий, сірий з чорним обсяг: 35 л габаритні розміри: 35 см * 26 см * 39 см матеріал виготовлення: поліестер термоізоляційний шар: PEVA упаковка: п / е пакет використання - для збереження
Medmag.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Time Eco TE-334S

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Time Eco TE-334S

Ціни на Time Eco TE-334S
Time Eco TE-320S від 737 грн.29 пропозицій
Time Eco TE-334S від 939 грн.23 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості термосумки Time Eco TE-334S:
• Передня кишеня