Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Tronsmart

Портативна колонка Tronsmart Bang 2

Фото - Портативна колонка Tronsmart Bang 2
Відео 15Фото 17
Tronsmart Bang 2
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер / microSD /
Характеристики акустики
Кількість каналів2.1
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність90 Вт
Частотний діапазон53 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
мобільний застосунок / Tronsmart /
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Час автономної роботи26 год
Час зарядки4.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Функція Power Bank
Інше
Захист від вологиIPX6
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)208x389x158 мм
Вага2630 г
Офіційний сайтtronsmart.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Tronsmart Bang 2

Усі ціни 15 →

Tronsmart Акустика портативна Tronsmart Bang 2 model P3000 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 699 грн.

Портативна акустика TRONSMART Bang 2 P3000 Black (1257648) 1257648

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 499 грн.

Tronsmart Bang 2 (model P3000) Black (1257648) Bang2(modelP3000)Black(1257648)

Комплектація/Портативна акустика, Кабель USB, Інструкція, Гарантійний талон|Відтворення аудіо/AUX, Bluetooth, USB, USB Type-C... ще, Кардрідер|Роз'єми/AUX, Bluetooth, SD-рідер, USB, USB Type-C|Особливості/З акумулятором, З повербанком, З підсвічуванням, Функція TWS|Розмір акустики (Ш × В × Г)/208 х 389 х 158 мм|Частотний діапазон/53 - 20000 Гц|Мікрофон/Ні|Гарантійний термін/1 рік|Bluetooth/Версія 5.3|Бренд/Tronsmart|Колір виробника/Чорний|Матеріал корпусу/Пластик|Клас захисту/IPX6|Вага/2,63 кг|Пульт ДУ/Ні|Кількість динаміків/1|Тип/Портативна|Відтворення з карти пам'яті/Так|Вихідна потужність/90 Вт|Час роботи від акумулятора/До 26 годин
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Колонка Tronsmart Bang 2 model p3000 90w Black (1257648) ua ucrf

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 503 грн.

Портативна колонка Tronsmart Bang 2 P3000 Black (1257648) UA 1257648

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 322 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Tronsmart Bang 2

Відеоогляди