Тачка Truper CAT-60PL (11777)
Truper CAT-60PL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Truper 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Truper.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Truper CAT-60PL
Все цены 8 →Тачка садова Truper з посиленою пневматичною шиною і пластиковим коритом 1 | 4 500 грн. |
Візок садовий з посиленою пневматичної шиною 16" і пластиковим коритом 120 | 4 500 грн. |
Тачка садова одноколісна Truper 120 літрів (CAT-60PL) | 4 500 грн. |
Тачка садова одноколісна Truper 120 літрів (CAT-60PL) | 5 737 грн. |
Тачка Truper CAT-60PL садова з посиленою пневматичною шиною 16" (nd) і пла | 4 500 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →