Электробритва VGR V-307
Фото 7 |
VGR V-307 2021 годшейвер (дорожная бритва) |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог VGR 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели VGR.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-307
Все цены 7 →Сіткова електробритва VGR V-307 від USB Чорно-сірий | 520 грн. |
Сіткова акумуляторна електробритва VGR V-307 від USB | 571 грн. |
Сіткова електробритва VGR V-307 від USB | 509 грн. |
Портативна електробритва VGR V-307 від USB 5Вт | 509 грн. |
Шейвер електричний, електробритва VGR V-307 | 599 грн. |
Сіткова електробритва VGR V-307 від USB АВS-пластик Чорно-сірий | 509 грн. |
Чоловіча водонепроникна електробритва (Шейвер) VGR V-307 | 850 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →