Електробритва VGR V-307
Фото 7 |
VGR V-307 2021 рікшейвер (дорожня бритва) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-307
Усі ціни 7 →Сіткова електробритва VGR V-307 від USB Чорно-сірий | 523 грн. |
Сіткова акумуляторна електробритва VGR V-307 від USB | 576 грн. |
Сіткова електробритва VGR V-307 від USB | 512 грн. |
Портативна електробритва VGR V-307 від USB 5Вт | 512 грн. |
Шейвер електричний, електробритва VGR V-307 | 599 грн. |
Сіткова електробритва VGR V-307 від USB АВS-пластик Чорно-сірий | 512 грн. |
Чоловіча водонепроникна електробритва (Шейвер) VGR V-307 | 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →