Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Будівництво   /   Фарбопульти   /   Vitals

Фарбопульт Vitals Master Es 8550JS

Фото - Фарбопульт Vitals Master Es 8550JS
Відео 1Фото 5
Vitals Master Es 8550JS
Тип пристрою
фарбопульт
Тип
електричний
Споживана потужність
500 Вт
Витрата фарбувального матеріалу
0.85 л/хв
Макс. в'язкість
50 DIN
Діаметр сопла
2.6 мм
Розпилення
пневматичне
Резервуар
нижнє
Об'єм резервуара
700 мл
Матеріал резервуара
пластик
Виносний компресор
Плечовий ремінь
Вага
2.1 кг
Офіційний сайт
vitals.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.

Купити Vitals Master Es 8550JS

Усі ціни 8 →

Фарбопульт Vitals Master Es 8550JS 54831

Фарбопульт електричний моделі Vitals Master Es 8550JS спроектований із дотриманням усіх вимог безпеки.Розпилювач призначений... щедля нанесення фарби, лаку та інших розчинних матеріалів відповідної в'язкості на різні поверхні.У фарбопульта Es 8550JS Vitals Master використовується сучасна, економічна й екологічна система нанесення ЛФМ методом розпилення.На відміну від систем розпилення з високим
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
2 474 грн.

Краскопульт Vitals Master Es 8550JS

Фарбопульт електричний моделі Vitals Master Es 8550JS спроектований із дотриманням усіх вимог безпеки. Розпилювач призначе... щений для нанесення фарби, лаку та інших розчинних матеріалів відповідної в'язкості на різні поверхні. У фарбопульта Es 8550JS Vitals Master використовується сучасна, економічна й екологічна система нанесення ЛФМ методом розпилення. На відміну від систем розпилення з високим
Din-elektro-detal.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Краскопульт VITALS Master Es 8550JS (54831) 54831

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

VITALS Master Es 8550JS MasterEs8550JS

Тип/Пневматичний|Особливості, додаткові характеристики/ У фарбопульті електричної моделі Vitals Master Es 8550JS використовує... щеться для нанесення ЛКМ методом розпилення. Особливості: збільшення продуктивності нанесення захисних покриттів на різні поверхні економію матеріалу зменшення витрати ЛКМ можливість фарбування будь-якої конфігурації з будь-яким матеріалом. джерело живлення - напруга 230 В та частотою 50 Гц. Інструмент призначений для виконання великих обсягів робіт, надійний у роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні. |Бренд/VITALS
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 405 грн.

Фарбопульт Vitals master Es 8550JS (54831)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 402 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Vitals Master Es 8550JS

чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2024
Пофарбував ним вже біля 500м2, працював і з простою фарбою розбавленою розчиником
Все ок
На такий цінник недоліків немає
Андрій Цимбал користуюся Vitals Master Es 8550JS кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди