Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Насоси й компресори   /   Vitol

Компресор Vitol K-25 (00000063516)

Фото - Насос / компресор Vitol K-25
Фото 4
Vitol K-25
Основне
Типелектричний (компресор)
Джерело живлення12 В
акумулятор
Характеристики
Манометрцифровий
Максимальний тиск10 Атм
Підключенняприкурювач
Акумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Напруга батареї14.8 В
Місткість акумулятора6 А·год
Функція Power BankUSB C
Інше
Функція «автостоп»
Підсвічування манометра
Ліхтар
Розмір170x100x50 мм
Вага0.9 кг
Офіційний сайтvitol.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Маркування виробника
00000063516

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.

Купити Vitol K-25

Усі ціни 6 →

Компресор Vitol K-25 4в1, 14.8 В, 22.2 Вт·ч, 6000 мА·год

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 120 грн.

Компрессор "ViTOL" K-25 4in1/14.8V/22.2wh/6000mAh

Маркетплейс: Rozetka.ua  Outlet Auto З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 816 грн.

Автомобільний компрессор Vitol 4в1 14.8V 22.2wh 6000mAh (K-25)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SFC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 035 грн.

Компресор автомобільний ViTOL K-25 4in1 14.8V/22.2wh/6000mAh (насос, пускозарядний пристрій, повербанк, ліхтар)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мотаріс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 650 грн.

Автомобільний компрессор Vitol K-25 20л/хв [6000mAh]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Stylish car house З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Автомобільний компресор ViTOL K-25 4 в 1 — компресор, бустер, павербанк і ліхтар 150 PSI, 600А, 6000 мА·год

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mida-tec З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Vitol K-25