Компресор Vitol K-70
![]() |
Vitol K-70 |
|
Вбудований запобіжник. У комплекті постачається додатковий кручений шланг, довжиною 5 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol K-70
Усі ціни 18 →| 1 919 грн. |
Автомобільний компресор VITOL K-70 150psi/25Amp /90л (K-70) | 1 615 грн. | ![]() |
| 1 919 грн. |
Компрессор "ViTOL" K-70 150psi/23Amp/90л/2 цилиндра/шланг 5,0м/клеммы | 1 919 грн. |
Автокомпресор Vitol K-70 | 1 474 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →