Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Насоси й компресори   /   Vitol

Компресор Vitol K-50

Фото - Насос / компресор Vitol K-50
Відео 3Фото 10
Vitol K-50
Тип
електричний (компресор)
Джерело живлення
12 В
Манометр
аналоговий
Максимальний тиск
10 Атм
Продуктивність
37 л/хв
Споживаний струм
15 А
Споживана потужність
200 Вт
Підключення
прикурювач
Довжина шнура живлення
3 м
Довжина шланга
1 м
Чохол/кейс
Розмір
195х155х165 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.

Купити Vitol K-50

Усі ціни 26 →

Компресор Vitol 10Атм 40л/хв прикурювач (К-50) K-50

Компресор призначений для накачування шин легкових автомобілів, мотоциклів, квадроциклів і велосипедів. Безперебійну роботу,... щешвидкість і потужність компресора забезпечує двигун поршневого типу, надійність якого зумовлена обмоткою якоря зі 100% міді. Контроль за тиском здійснюється за допомогою вбудованого манометра з 2 шкалами вимірювання: Bar і Psi. Компресор підключається до бортової мережі автомобіля через штекер прикурювача. Особливості: Металевий поршень із кільцем-ущільнювачем із фторопласту. Алюмінієвий радіатор для збільшення тепловідведення. Підшипник серії 608Z у поршневій групі дасть змогу збільшити ресурс роботи. Штекер прикурювача з індикатором живлення і вбудованим запобіжником. Рекомендований для коліс розміром до R16. 2 набори адаптерів для спортінвентарю. Зручна сумка для транспортування і зберігання в комплекті.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 215 грн.

Автомобільний компресор VITOL K-50 150psi/15Amp/40л (K-50)

однопоршневий, 40 л/хв, 10 атм, Манометр - аналоговий, розетка прикурювача, 12 В
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
951 грн.

Автомобільний компресор VITOL K-50 150psi/15Amp/40л (K-50)

+ 26 балів ITbox, однопоршневий, 40 л/хв, 10 атм, Манометр - аналоговий, розетка прикурювача, 12 В
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Компрессор "ViTOL" K-50 150psi/15Amp/40л/прикуриватель (K-50)

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 051 грн.

Компресори "ViTOL" K-50 150psi / 15Amp / 40л / прікурювач

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 130 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Vitol K-50

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди