Тиски Vorel 36037 губки 100 мм
Видео 1Фото 4 |
Vorel 36037 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vorel 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vorel.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vorel 36037 губки 100 мм
Все цены 9 →Тиски слесарные VOREL 100мм (36037) | 1 760 грн. |
Лещата слюсарні VOREL обертові з наковальнею 100мм (36037) | 1 484 грн. |
Лещата слюсарні обертові з наковальнею VOREL 100 мм (36037vo) | 1 711 грн. |
Тиски(100мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом VOREL 36037 | 1 890 грн. |
Тиски слюсарні VOREL, що обертаються з ковадлом 100мм (36037) | 1 484 грн. |
eще 4 предложения
Видеообзоры
Модификации Vorel 36037
Цены на Vorel 36037 |
---|---|---|---|---|
Vorel 36037 губки 100 мм | от 1 484 грн. | 9 предложений | ||
Vorel 36038 губки 125 мм | от 2 040 грн. | 10 предложений | ||
Vorel 36039 130 мм / губки 150 мм | от 3 013 грн. | 9 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →