Качели WCG Dali 318-01
Фото 4 |
WCG Dali 318-01 |
|
Качеля-трансформер. Наличие 3-ех модификаций в зависимости от возраста. Съемная спинка.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WCG Dali 318-01
Все цены 6 →Гойдалка - трансформер WCG DALI дитяча пластикова розбірна для дитячого ма | 1 086 грн. |
Гойдалка - трансформер WCG DALI дитяча пластикова розбірна для дитячого ма | 944 грн. |
Качеля - трансформер WCG DALI дитяча пластикова розбірна для дитячого майд | 1 067 грн. |
Качеля - трансформер WCG DALI дитяча пластикова розбірна для дитячого майд | 1 086 грн. |
Качелі - трансформер WCG DALI 3в1 дитячі пластикові розбірні для дитячого | 1 103 грн. |
Гойдалки - трансформер дитячі пластикові розбірні WCG DALI 3в1 для дитячог | 1 380 грн. |
Длинна веревки - 1.8 м
РекомендуемСравнить в таблице →