Набор инструментов Whirlpower 157-1408
Whirlpower 157-1408 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Whirlpower 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Whirlpower.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Whirlpower 157-1408
Набір інструментів діелектричних Whirlpower 157-1408 8 од в чохлі (157-140 | 2 360 грн. |
Набір інструментів Whirlpower діелектричних 8 од. 54807/157-1408 | 2 360 грн. |
Набір діелектричного інструменту Whirlpower, 8 од. (157-1408) 54807 | 2 360 грн. |
Набір інструменту Whirlpower діелектричного 8 предметів (54807 /157-1408) | 2 473 грн. |
Набір інструментів Whirlpower діелектричних 8 од. 54807/157-1408 | 2 360 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →