Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   USB-флешки   /   Wibrand

USB-флешка Wibrand Aligator 4Gb

Фото - USB-флешка Wibrand Aligator 4Gb
Фото 33
Wibrand Aligator 4Gb
4 ГБ16 ГБ
Колір
Об'єм
4 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Захист від вологи
+
Гарантія виробника
5 років
Офіційний сайт
wibrand.eu
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Маркування виробника
WI2.0/AL4U7B

WI2.0/AL4U7DR

WI2.0/AL4U7G

Ще
WI2.0/AL4U7U

WI2.0/AL4U7W

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wibrand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wibrand.

Купити Wibrand Aligator 4Gb

Усі ціни 6 →

USB флеш накопичувач Wibrand 4GB Aligator Black USB 2.0 (WI2.0/AL4U7B)

Маркетплейс: MAUDAU  Lemko З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Wibrand Флеш память Wibrand USB 2.0 Aligator 4GB Black (WI2.0/AL4U7B)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

USB флеш накопичувач Wibrand 4GB Aligator Black USB 2.0 (WI2.0/AL4U7B)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mangis Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

USB флеш накопичувач Wibrand 4GB Aligator Blue USB 2.0 (WI2.0/AL4U7U)

Маркетплейс: MAUDAU  Lemko З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Wibrand Флеш память Wibrand USB 2.0 Aligator 4GB Blue (WI2.0/AL4U7U)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

USB флеш накопичувач Wibrand 4GB Aligator Blue USB 2.0 (WI2.0/AL4U7U)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mangis Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Wibrand Aligator 4Gb

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Wibrand Aligator 4Gb

Ціни на Wibrand Aligator 4Gb
Wibrand Aligator 4Gb від 399 грн.6 пропозицій
Wibrand Aligator 16Gb від 479 грн.1 пропозиція