USB-флешка Transcend JetFlash 350 64 ГБ (TS64GJF350)
Відео 1Фото 3 |
Transcend JetFlash 350 64Gb |
|
Місткий споживчий накопичувач середньої цінової категорії з інтерфейсом USB 2.0, якого цілком достатньо для більшості типових сценаріїв використання подібних пристроїв. Крім значної 64-гігабайтної ємності, важливою перевагою цього пристрою можна вважати високий ступінь сумісності з будь-якими стандартами інтерфейсу USВ (від 1.1 до 3.2). Автоматично визначається всіма версіями операційних систем сімейства Windows, починаючи від Millennium Edition/2000, випущених на ринок в далекому 2000 році.
Підійде для тимчасового зберігання і перенесення різних документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео та іншого інформаційного контенту. USB-накопичувач Transcend JetFlash 350 64 ГБ здатна демонструвати прийнятну швидкість послідовного читання/запису (11/15 Мбайт/с). Компактні розміри і невелику вагу (8,5 г) дають змогу носити пристрій в будь-якій кишені або сумці. Накопичувач може експлуатуватися при температурах до 60 °C і зберігає повну працездатність після дії сильних магнітних полів і детекторів рентгенівського випромінювання систем безпеки в аеропортах. Підтримується багатофункціональним фірмовим програмним забезпеченням Transcend Elite, який дозволяє захищати файли за допомогою 256-бітного AES-шифрування, а також може створювати резервні копії та організовувати синхронізацію з локальним ПК або хмарні сховища Dropbox/GoogleDrive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 350 64 ГБ
Усі ціни 26 →Transcend JetFlash 350 64Gb (TS64GJF350) Black | 281 грн. |
Накопитель Transcend 64GB USB JetFlash 350 TS64GJF350 | 281 грн. |
Transcend 64 GB JetFlash 350 TS64GJF350 | 349 грн. |
Transcend 64Gb JetFlash 350 (TS64GJF350) TS64GJF350 | 243 грн. |
Transcend JetFlash 350 64Gb (TS64GJF350) | 319 грн. |
Модификації Transcend JetFlash 350
Ціни на Transcend JetFlash 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 350 4 ГБ | від 187 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 350 8 ГБ | від 212 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 350 16 ГБ | від 201 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 350 32 ГБ | від 189 грн. | 28 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 350 64 ГБ | від 235 грн. | 26 пропозицій |