Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Windforce

Всесезонна шина Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Фото - Шини Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W
Виберіть розмір шин
Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W
215/50 R17
95
W
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
W
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.

Купити Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Бренд - Windforce;Сезон - Всесезонні;Індекс швидкості - W;Тип авто - Легковий;Ширина - 215;Профіль - 50;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 95;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 959 грн.

Windforce Catchfors A/S II (215/50R17 95W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 449 грн.

Всесезонна шина Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 257 грн.

Динаміка цін на Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Модификації Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W

Ціни на Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W
Windforce Catchfors A/S II 215/50 R17 95W від 4 449 грн.3 пропозиції