Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Windforce

Літня шина Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W

Фото - Шини Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W
Фото 6
Виберіть розмір шин
Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W
235/55 R20
105
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
105
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.

Купити Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W

Усі ціни 10 →

Windforce CatchFors UHP Pro 235/55 R20 105W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 018 грн.

Шина Windforce CatchFors UHP Pro 235/55 R20 105W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 961 грн.

WindForce CatchFors UHP Pro (235/55R20 105W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 954 грн.

Летние шины Windforce CatchFors UHP Pro 235/55 R20 105W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 150 грн.

Windforce CatchFors UHP PRO 235/55 R20 105W

Бренд - Windforce;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - W;Ширина - 235;Профіль - 55;Діаметр - 20;Індекс навант... щеаження - 105;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 073 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W

Ціни на Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W
Windforce Catchfors UHP Pro 235/55 R20 105W від 2 954 грн.10 пропозицій