Тримач / авто зарядка XO C108
XO C108
Колір
Призначення
настільний Допустима діагональ
7 " Сумісність із планшетами
Матеріал корпуса
метал / + пластик / Розмір
121x68x25 мм Вага
183 г Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
XO C108 Small Disc Rotating 360° Metal Black Настільний тримач XO C108 Small Disc Rotating 360° Metal Phone Holder Black
AKS.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
279 грн.
Підставка-тримач XO C108 Black C108.black FOXTROT.UA З нами 9 років (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
199 грн.
XO C108.black Колір виробника/Чорни й|Вага/183 г|Тип/Підставка |Призначення/На стільний|Тип кріплення тримача/Без кріплення|Компл ектація/Трима... ще ч, Інструкція, Гарантійний талон|Сумісніст ь/Смартфон|Тип кріплення пристрою/Без кріплення|Матер іал/Метал|Країн а виробництва/Кит ай|Гарантійний термін/1 рік|Розмір/121 х 68 х 25 мм|Бренд/XO|Осо бливості/Регуль ований
COMFY.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
XO Тримач-підставка для телефона XO C108 Small Disc Rotating 360 Metal Phone Holder Black MTA.ua З нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
239 грн.
Підставка для смартфона XO С108 Black (C108.black)