Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Торговля   /   Принтеры чеков и этикеток   /   Xprinter

Чековый принтер Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet

Фото - Чековый принтер Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet
Фото 8
Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet
Основное
Типнастольный (от сети)
Печатьчеки
Характеристики печати
Макс. разрешение печати230 dpi
Количество символов в ряду32 / 42 /
Скорость печати120 мм/с
Ширина печати48 мм
Ширина бумаги58 мм
Макс. диаметр рулона60 мм
Подключение
USB
LAN
Общее
Габариты170x120x120 мм
Вес0.8 кг
Официальный сайтxprinter.com.ua
Дата добавления на E-Katalogмай 2026
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара

Купить Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet

Все цены 9 →

Принтер чеков X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)

Тип печати – термопечать, максимальная скорость печати – 120 мм/с, ширина расходного материала – 57.5 ± 0,5 мм, интерфей... ещесы - USB, Ethernet, автообрезка чека - есть
A-techno.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 549 грн.

X-PRINTER XP-Q90EC

Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB & Ethernet (XP-Q90EC) - це ідеальне рішення для бізнесу, що прагне ефективності та надій... ещеності. Завдяки інноваційній технології термодруку, цей настільний принтер здатний видавати чеки з вражаючою швидкістю до 120 мм/с. Його компактний дизайн забезпечує легкість у встановленні та ідеально підходить для будь-якого торгового простору. Принтер підтримує друк на
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
3 291 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)

Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 120 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57.5 ± 0,5 мм, інтерфейси - USB,... ещеEthernet, автообрізка чека - є
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 349 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)

+ 112 балів ITbox, Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 120 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57.5 ± 0,5 мм... еще, інтерфейси - USB, Ethernet, автообрізка чека - є
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Принтер чеків Xprinter XP-Q90EC (0515) 0515

Розміри:169,3х122х113 мм; Вага:500 г; Автообрізувач:Ні; Виробник:Xprinter; Живлення:110-220 В, 50-60 Гц; Інтерфейс:USB; Колір... еще:Чорний; Максимальний діаметр рулону:65 мм; Метод друку:Термодрук; Підтримка штрих-кодів:1D: UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF25, CODABAR, Code93, CODE128 2D: PDF417, QR-код, Data Matrix; Ресурс термоголовки:50 км; Швидкість друку:90 мм/с; Ширина паперу:57 мм; Датчики:Датчик кінця паперу, відкриття кришки; Порти:RJ-11; Керування грошовим яшиком:12V 1A
Torgsoft-online-market.comС нами 2 года
(Харьков)
Пожаловаться
2 600 грн.
eще 4 предложения

Модификации Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet

Цены на Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet
Xprinter XP-Q90EC USB, Bluetooth от 2 998 грн.4 предложения
Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet от 2 549 грн.9 предложений
Xprinter XP-Q90EC USB, Wi-Fi от 2 870 грн.1 предложение